יום רביעי, 23 בפברואר 2011

הדירה של הוראסיו ומקארנה בוילה-קרספו.


מה שאני אוהבת במיוחד בעיצוב העצמי הארגנטינאי היא הגישה המעשית. אף אחד כאן לא מחכה לזכייה בלוטו, בכדי לעצב לעצמו את בית חלומותיו. כאן עובדים עם מה שיש ומפיקים מהקיים את המיטב, עם המון חדוות יצירה ולא מעט צבע. גם אם זה אומר לשפץ רהיטים מתפרקים, שנאספו ברחוב ולהדביק מדבקות צבעוניות על אריחי אמבטיה משנות ה-60. 

הוראסיו ומקארנה, למשל, מתגוררים עם החתולים יושימי ולורנזו בדירה ישנה בשכונת וילה-קרספו. השכונה, בלב בואנוס-איירס, היתה בעבר מרכז שוקק של מסחר בבגדים וגם דירתם של השניים משמשת כחנות בגדי וינטאייג' וכגלריית אמנות. וזה מסביר את הבגדים התלויים שבסלון. וכשלהוראסיו נמאס מהמולת הקונים בחדר המגורים, הוא מתבודד בפינת העבודה שלו, שבה הוא מפעיל סטודיו לצילום או קורא ספר מאוסף ספרי המהפכה שלו. 

מאחר שבני הזוג הם ציידי אוצרות לצרכי פרנסה, הם משוטטים בדרכים ומלקטים רהיטים וצעצועי פלסטיק זנוחים לאיבזור הדירה. לא פלא שהיא נראית כמו חנות ג'אנק צבעונית ושמחה.

הצילומים נלקחו מהאתר casa chaucha.2 comments:

  1. בוקר טוב.האמת שהדירה נראית כמו חנות לממכר וינטאג'. זה מזכיר לי את המסעדות שבהן מוכרים גם את הכילים, הפסלים על המדפים ועוד. יש לי בית קפה כזה ליד הבית.

    השבמחק
  2. זה פחות או יותר מה שקורה בדירה הזו, ציפי. אני בטוחה שרוב הפיצ'פקעס שיש שם הם למכירה.

    אבל לעיצוב הג'אנק הזה יש הרבה חן בעיניי.

    :-).

    השבמחק