יום רביעי, 30 בנובמבר 2011

הדירה של קתרינה ובראנט במנהטן.


קתרינה (אשת טלוויזיה) ובעלה בראנט (איש מחשבים) מצהירים, שהם מעצבים סדרתיים. הם גרו יחדיו בשש דירות שכורות ואת כולן עיצבו מרצפה עד תקרה בסגנונות שונים. דירתם הנוכחית זכתה לעיצוב שחור-לבן-פסים-נקודות. "אנחנו מחליטים על העיצוב בהתאם לנוף ולמה שהחלל אומר לנו", מסבירה קתרינה. "וכשעמדתי פה מול החלון הענק והבטתי בספינות, ששטו על נהר ההדסון, החלטתי שהדירה תהיה בסגנון אורבני-ימי, בצבעי שחור-לבן, אבל עם טוויסט".

דבקותם של בני הזוג בעיצוב שבחרו מעוררת השתאות (שלא לומר תמיהה). הם הדביקו לקירות טפטים של פסים ונקודות בצבעי שחור לבן, החליפו את הריפוד של הספות ורכשו תמונות וצילומים של נושאים ימיים. אפילו  לארונות המטבח הם הבריגו ידיות  מצופות חבל שחור. כל אקססורי ופריט אוסף שמוצג לראווה בבית (ויש להם לא מעט) חייב להתאים לנושא העיצובי.

כעת, לאחר שהמשימה הושלמה בהצלחה, קתרינה ובראנט גרים בדירה באושר עם שתי כלבות הגרייהאונד שלהם, שזכו אף הן לצלחות אוכל בשחור-לבן. לשמחתם, צבעי הפרווה של אחת הכלבות משתלבים בצבעי הדירה. "יש לנו גם חתולה בצבע שחור-לבן", מציינת קתרינה. "היא מתאימה מאד לעיצוב, אבל בדרך כלל היא מתחבאת מתחת למיטה".

הצילומים נלקחו מכאן.

6 תגובות:

 1. Es una casa alucinante, me encanta. Besos

  השבמחק
 2. מצד אחד יש שילובים מאוד יפים, שמחתי גם לראות את הארונות החומים, ומצד שני לעיתים עיצוב היתר גורם ל"רעש " ויזואלי.
  נראה רעיון לא רע לאתגר זוגי.

  השבמחק
 3. אני ממש לא מבינה מה כל-כך מדהים בבית הזה (לרוזה). ואתגר אולי יותר קולע פה כי זה נראה כאילו הזוג נקלע לתכנית ריאליטי שבה ניתנה להם משימה לעצב הכל בשחור לבן. נראה קטלוגי מדי ובטעם רע (לדעתי כמובן), ומלבד הפינה עם הארון והתמונות שמעניקה קצת ביתיות וחום ל"אתגר" הזה, גם נראה קר ומנוכר. מזל שהכלבים והחתול תואמים את העיצוב, אחרת ייתכן שהיו מחליפים גם אותם (או צובעים להם את הפרווה).

  השבמחק
 4. היי Rosa, אנונימית וקרן :-),

  Rosa- gracias mucho!

  אנונימית- מסכימה שעיצוב בשחור לבן מהסוג הזה יכול לגרום לכאב ראש ולחלסטר.

  קרן- זה גם לא בית חלומותיי. אבל הבאתי אותו כדי להראות (כמו תמיד) שעיצוב פנים = משמעויות שונות לאנשים שונים. קתרינה ובראנט אוהבים את העיצוב הזה ועד שיעברו לדירתם הבאה, זה העיצוב שהכי נכון להם בעולם. ולמישהו אחר, זה נראה סיוט. וכולם צודקים, כמו תמיד.

  חיבוקים...

  :-).

  השבמחק
 5. סיוט זה ממש אנדרסטייטמנט, 5 דקות בבית הזה והייתי חוטפת התקף אפילפסיה. מכירה את הכתמים הלבנים שחורים האלה שאת אמורה להתמקד בהם מלא זמן ואז כשאת עוצמת עיניים את רואה את ישו? זה מה שיקרה אם אבהה (מהמילה "לבהות") במצעים שלהם/ בשטיח שלהם/ בוילון אמבט... יו ניים איט

  השבמחק
 6. אה כן...
  חיבוק בחזרה וסוף שבוע נהדר מלא חרדל :)

  השבמחק