יום שישי, 5 במאי 2017

הלופט של סאלי בלוס-אנג'לס.


בגיל עשרים ותשע, סאלי מציגה רקורד של שבע שנות עיצוב פנים פוריות. לא רק שהתחילה את הקריירה בגיל צעיר ובלי שום תעודה מקצועית, אלא שהספיקה לסגנן את בתיהם של לא מעט שחקנים ובימאים הוליוודיים נחשבים. 

במשך שנה שלמה, היא לטשה עין אל בנין תעשייתי ישן בשכונת פרוגטאון, אל. איי, שחולק לשלוש עשרה דירות להשכרה וכשנודע לה שהתפנה שם לופט, חטפה אותו לאלתר. החלל עם תקרתו הגבוהה והמקומרת, קורות העץ ורצפות הבטון והפרקט שלו, הוא ישות דקורטיבית מרשימה בפני עצמה ודרש עיצוב זהיר ומחושב. וסאלי, שממילא רצתה להפיק לעצמה "בית עם ראש נקי", בחרה להדגיש צורות ומרקמים בדרך בז'ית ורגועה.     

וזה עדיין לא אומר, שהיא ויתרה על הדרמה. היא הציבה בסלון רהיטים משרדיים משנות ה80 המוקדמות ומראה גדולה, שעיצבה בעצמה. את הדלתות המשעממות של מטבח האיקאה ציפתה בלוחות עץ אלון שחורים, תיכננה שולחן אוכל אובאלי משיש ונחושת ובחלל השינה מיקמה ספת עור מרובדת משנות השבעים. את האמבטיה העמידה על במה ותלתה מעליה ציור מופשט שצייר אביה המנוח. "שמונים אחוז מהעיצוב שלי הוא חוצפה", היא אומרת. "חלק מזה נובע מכך שאני נועזת מספיק כדי לנסות והחלק האחר- מכך, שיש אנשים נועזים מספיק כדי לתת לי לנסות". 

הצילומים נלקחו מהאתר של הירחון T Magazine.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה