יום רביעי, 24 במאי 2017

הדירה של ליזי בברוקלין.


הביטוי lived in לא מצטמצם להגדרת בית מאוכלס ומשומש. זהו יקום קיומי שלם, שמכיל את הדרך שבה דיירי הבית מסדרים את חפציהם בחדרים, את ריח גופם, קירקושי המחבתות במטבח, רעש מכונת הכביסה והאדים שנאגרים בחדר הרחצה לאחר המקלחות. העיתונים מאתמול שזרוקים למרגלות המיטה, העציצים היבשים במרפסת והפסולת בפח האשפה. זו טביעת היד האישית של האנשים שממלאים את הבית בנוכחותם. חותמת אישית, שאין עוד אחת כמותה. והחומר הזה חסר מאד באתרי העיצוב הסטריליים.  

הדירה של ליזי בשכונת קלינטון היל שבברוקלין כולה lived in. ליזי, מעצבת התכשיטים, גרה כאן עם ארוסה משנת 2014. "אנחנו מבלים המון באפסטייט ניו-יורק", היא מספרת "ואוהבים את זה, שהדירה נראית כאילו נקטפה מעמק ההדסון או מהקטסקילז. הקורות החשופות ורצפת לוחות העץ בחדר השינה הן הפייבוריטיות שלי. אני נוסעת המון במסגרת העבודה ומכורה לאיסוף טקסטילים ועבודות יד מרחבי העולם. הדירה הפכה למחסן של המציאות שלי, אבל אני מנסה לא להעמיס. לשמור על איזון בין הלקטני לנקי.

אני משתדלת לערבב בין "קלאסי" ל"אקלקטי". יש לי כמה רהיטים על-זמניים ואני אוהבת להוסיף להם אופי אישי עם חפצים מצויים. בזכות הפריטים, שאספתי ברחבי העולם, אני מרגישה שהדירה משקפת אותי ואת החוויות שלי. יש פה קישוט קיר ארוג, שהיה תלוי באמצע המאה שעברה בבית של הסבים של באמצע שום מקום בפנסילבניה. והוא מזכיר לי אותם. כל השטיחים שלי נקנו במהלך מסעות בעולם (פרו, מרוקו, תורכיה). אף אחד מהם לא עלה הרבה, אבל הם מוסיפים אופי. המדפים שתלויים במטבח שלי הם מאיקאה. מעצבת שעובדת איתי (באתר של מכירת חפצים לבית) העלתה רעיון גאוני לכרוך סביבם רצועות עור. זה נראה מאד שימושי, אבל העור בעצם הוא רק קישוט. קשה להאמין כמה אנשים שואלים אותי עליהם. הם אחד מפרטי הDIY החביבים עלי ביותר!".

הצילומים נלקחו מהאתר MAN REPELLER

 
  
 
 
 
 
 


 
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה