יום שבת, 2 בנובמבר 2013

הבית של בוני בסנטה-אינז.


איזו מתוקה בוני. כולה אור. מתולתלת, אתלטית וצחקנית, מטורפת על גינון ועבודות תפירה. עבודתו של בעלה, מאמן הרכיבה, גילגלה את בני הזוג לעיירה סנטה-אינז בדרום קליפורניה ובוני הכינה רשימת דרישות מפורטת לבית העתידי שלהם. בין היתר, היא רצתה המון חלונות, רצפות עץ, מטבח נחמד ושטח אדמה צמוד, שיתאים להקמת גינה. 

אולם החיפוש אחר בית החלומות הזה התברר כמשימה לא פשוטה. וכך בוני מדווחת בבלוג שלה: "מציאת הבית החדש שלנו היתה נס. כידוע, שוק הדירות כאן בקליפורניה קצת יבש (או.קיי, יבש מאד) ואחרי כמה ימים מאכזבים של חיפושים, חזרתי הביתה לבעלי ופרצתי בבכי על כתפו. ערכנו סשן ארוך של תפילה וחמש דקות לאחר מכן, הבית הזה הופיע באפליקציית האייפון שלי עם כמה תמונות לא מבטיחות ותיאור מעורפל. ניסינו להנמיך ציפיות, אבל מיהרנו לראות אותו. ובואו נאמר, שהוא היה פשוט מושלם. פרצתי שוב בבכי. הבית יושב ממש בקצהו של כרם עם נוף של הרי סנטה אינז המשתפלים. הוא היה אמנם קטן אבל הספיק בדיוק לצרכים שלנו. אין צורך לומר, שחטפנו אותו מיד". 

כל מה שנותר לעשות הוא לעצב את חלל המגורים שטוף האור ובוני נהנתה מכל רגע. הבית נגדש ברהיטי עץ בהירים, עציצים וחפצים צבעוניים, שרובם עבודות D.I.Y. היא לא הסתפקה בחדר תפירה, אלא יצרה לעצמה נישה נוספת לציור ופינת עבודה שבה היא מקלידה פוסטים לבלוג שלה. צמח ויסטריה סגול נשתל בגינה ופרחיו משתלשלים מעל רהיטי המרפסת. "אני מאושרת לדווח, שהבית הזה לא רק עונה על רשימת הדרישות שלי באופן מלא", כותבת בוני "אלא שהוא המקום הרגוע והיפה ביותר שחיינו בו אי פעם".   
   

  תגובה 1: