יום ראשון, 25 בדצמבר 2016

הלופט של מיחאליס ואמנדין בברוקלין.


מיחאליס היווני ואמנדין הצרפתיה הגיעו לברוקלין ושכרו מחסן ריק בשכונת ויליאמסבורג. בתושיה של מהגרים, הפכו אותו ואת המוסך הצמוד אליו לא רק לבית אלא גם למקור פרנסה. המקום מושכר כלוקיישן לצילומי סרטים. מיחאליס -עיתונאי ומפיק סרטים במקצועו- גייס את כישרון העשה-זאת-בעצמך שלו ובנה במו ידיו את המטבח וחלק נכבד מהרהיטים והדלתות. ואת מה שלא ניגר בעצמו, השיג בכלום כסף. "כל מה שיש במקום הזה נמצא, התקבל או נבנה על ידי", הוא מציין. "אני לא חושב שצריך לבזבז כסף על קניית ריהוט בניו-יורק. אנשים פשוט לא מסתכלים יותר על מה שנמצא ברחובות, בגלל שיש כל כך הרבה שווקי פשפשים".  

החלל המשרדי שצמוד ללופט, מתנאה במדפים תעשייתיים ממוחזרים מביתו של אדריכל נחשב. האח התלויה לצד הכורסא -מאידך- נרכשה באתר ebay. "נסעתי לפילדלפיה לקחת אותה", מיחאליס נזכר. "הגעתי לבית של זוג אספנים ואגרנים עם בית מלא ג'אנק, שנראה כמו שוק פשפשים סודי. קניתי אותה ב300 דולר ואח"כ ראיתי אותה בחנות ב2000 דולר". 

בני הזוג מגדירים את סגנונם כ"אקזוטיות תעשייתית ממזרית". הלופט והסטודיו מלאים בירושות ובמתנות מחברים, בחפצים מצויים, אמנות קאריבית, עצים וצמחים. המלאנז' הצבעוני מחמם את החלל ומנטרל את תחושת הלובן הקר. "כשהגענו הנה, אנשים שאלו אותנו איך נגור בארון הקבורה הזה", הם נזכרים. "עכשיו, הם שואלים אותנו: "מה לעזאזל...?".

הצילומים נלקחו מכאן.  אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה