יום שישי, 10 בנובמבר 2017

הדירה של קתרין בברקלי.


אנשי עולם העיצוב תופסים את בתיהם ככרטיסי ביקור מקצועיים ומעצבים אותם בהתאם. בתים שמתפרסמים בתקשורת מושכים לקוחות ולקוחות שווים כסף. המון כסף. וכל המרבה לפמפם את חלל המגורים שלו בטרנדים, מניירות ודרמות הרי זה משובח.

על הרקע הזה, דירתה הקטנה של קתרין בעיר ברקלי בולטת בצניעותה. קתרין עובדת כעורכת בRUE, מגזין עיצוב עילאי ופוגשת מעצבים מוכשרים ובתים נוצצים על בסיס יומי, אך נשארת נאמנה לעצמה. היא ובעלה יאן אוהבים תכליתיות והתאימו את המקום לצרכיהם ולרווחת אורחיהם. "רציתי שהחללים הציבוריים ירגישו כמעט כמו טרקלין של מלון- נוחים, אך מתאימים למסיבה בכל רגע", היא מספרת. "גם המשרד כייפי אבל באופן בהיר ואוורירי יותר. וחדר השינה הוא המקום הרגוע ביותר בדירה והיה החדר הראשון שהושלם". 

כל חדר נצבע בצבע משלו ועוצב בפשטות שובת לב עם רהיטים מרשתות עממיות, DIY ("אני תמיד רואה דברים בפינטרסט וחושבת "אני יכולה לעשות את זה!"") וחפצים אישיים. "אנחנו אוהבים להיות מוקפים בצמחים, ספרים ואמנות שיש לה משמעות עבורנו. בעלי צילם את הצילום מעל שולחן הבופה בחופשה בפאריס ובן הדוד שלי הזמין לנו ציור של הכלבה שלנו גרייסי כמתנת חג מולד. את שלט הcheers ציירתי לכבוד החתונה שלנו ויש לנו עבודות של חברים בחדר העבודה". 

והיא מייעצת: "עצבו את הבית שלכם כך שישרת את סגנון החיים שלכם. זה בסדר אם אין לכם אפשרות לקנות את שולחן האוכל היפהפה שאתם אוהבים. תשיגו שולחן שאתם מחבבים, תערכו סביבו מסיבות ותתאהבו בו בזכות הזכרונות".

הצילומים נלקחו מכאן.

2 comments:

  1. דירה מקסימה, צבעונית, מוארת, מעוצבת במידה. יהיה סוטה להגיד שהכי אהבתי את התמונה האחרונה עם הוילון אמבטיה התלוי על מוט עץ? תודה טלי שהבאת לנו אותה!

    השבמחק
  2. בעונג רב, דיקלה :-).

    ממש לא סוטה. הוילון והמוט מתוקים מאד :-).

    השבמחק